2. Kademe Antrenör Kursu açılıyor - ANTALYA

2. Kademe Antrenör Kursu açılıyor - ANTALYA

Antalya'da  01-16 Temmuz 2019 tarihlerinde Tüm Branşlarda Sportif Sosyal Danslar (Salsa), Serbest Stil, Arjantin Tango ve Dans Sporu (Latin & Standart) 2. Kademe Antrenör Kursu, yeterli başvuru (en az 10, en fazla 50) sağlandığı takdirde açılacaktır.


Kurs kayıtları 10-26 Haziran 2019 tarihlerinde e-devlet üzerinden yapılmakta olup, kayıtların e-devlet üzerinden nasıl yapılacağına dair çizelge internet sayfamızda(www.tdsf.gov.tr)mevcuttur.


ÖNEMLİ NOT : e-devlet üzerinden yapılan kayıtlar sonucunda, belirtmiş olduğunuz e-posta adresine bir referans numarası gelmektedir.Bu referans numarası ile ilgili bankaya kurs ücreti yatırılacak olup, aksi durumda kayıt işleminiz tamamlanmamış olacaktır.


E-Devlet Başvuruları sırasında cep telefonu ve bazı android cihazlarla yapılan (tablet vb) kayıtlarda referans numarası gönderilemediği gibi sıkıntılar çıktığından, kayıtların windows tabanlı bilgisayarlarla (masa üstü pc ve notebook) yapılması daha güvenli olacaktır.


ÜCRETLER
Tarafınıza gelen referans numarası ile öncelikle 265 TL Ziraat Bankasın,  800 TL. ise aynı referans numarası ile HALKBANKASI 'na gişeden yatırılacaktır.

 

E-Devlet Örnek Adımlama için TIKLAYINIZ !...

Kurs Programı için TIKLAYINIZ !...

Katılım Şartları için TIKLAYINIZ !...Haber Okunma Sayısı: 1573