2016-2017 SEZONU SERBEST STİL HİP HOP FEDERASYON KUPASI YARIŞMASI 22 Ocak 2017 Pazar günü İSTANBUL’DA YAPILACAKTIR. KAYITLARIMIZ AÇILMIŞTIR.

2016-2017 SEZONU SERBEST STİL HİP HOP FEDERASYON KUPASI YARIŞMASI 22 Ocak 2017 Pazar günü İSTANBUL’DA YAPILACAKTIR. KAYITLARIMIZ AÇILMIŞTIR.

2016-2017 SEZONU SERBEST STİL HİP HOP FEDERASYON KUPASI YARIŞMASI 22 Ocak 2017 Pazar günü İSTANBUL’DA YAPILACAK!...

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Serbest Stil  Hip Hop Federasyon Kupası yarışması, 22 Ocak 2017  Pazar günü yapılacaktır. 

Söz konusu Yarışma Hip Hop Küçük Takım / Hip Hop Büyük Takım Yarışmaları olarak yapılacaktır. (Solo (bireysel) yarışması yapılmayacaktır.).

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıda yazılı Serbest Stil Yarışma Talimatında yer alan HIP-HOP DANS YARIŞMASI YARIŞMA KURALLARI”bölümünü incelemek için tıklayınız.

YARIŞMA KURALLARI

2016-2017 Hip Hop Küçük ve Büyük Takım Federasyon Kupası Kayıtları İçin Doldurulması Gereken Yarışmaya Katılım Formu

2016-2017 yılı tescil ve vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler, Kulüp Sporcuları/Ferdi Sporcular söz konusu yarışmalara katılabilmeleri için aşağıda belirtilen evrakları 13 Ocak 2017 Cuma gününe kadar Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmacı kayıtları 17 Ocak 2017 Salı  günü saat 17:00'de kapanacaktır. Yarışacak dans gruplarının kayıtlarını bu tarihe kadar aşağıda yazılı  katılım formunu ve  yarışmaya katılım katkı bedeli banka dekontu ile birlikte federasyonumuzun 0312 418 92 87 numarasına fakslanması yada bilgi@tdsf.gov.tr adresine taratılıp mail gönderilmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılım katkı bedeli her sporcu için 10 TL'dir, Her bir yarışmaya katılan her bir grup içinde yer alan her gruptaki toplam sporcu sayısına göre yarışmaya katılım katkı bedelinin toplamını her grup için ayrı ayrı olmak üzere tek bir dekont ile federasyonumuzun Garanti Bankası/Mithatpaşa Şubesi  iban TR15 0006 2000 7630 0006 2971 74 nolu hesabına yatırmaları gerekmektedir.(Örnek: 7 sporcuda oluşan grup için 70 TL, 13 sporcudan oluşan grup için 130 TL gibi).

Yarışmanın yapılacağı gün grup sorumlusu yarışmalara katılım formunun aslı ile beraber banka dekontunu yarışma kayıt masasına teslim ederek yarışmaya katılım numarası alacaktır, 

Yarışma numarasını alan grupların yarışma talimatına uygun olarak hazırladıkları ve sadece yarışacakları müziğin olacağı flash diski  bir zarf içerisine koyarak zarf üzerine katılımcı numaralarını ve grup isimlerini yazarak ilgili kişiye teslim etmeleri gerekmektedir. Yarışmacı grubu sorumlusu ile tdsf sorumlusu ve DJ müziği birlikte kontrol edecektir.

 

Otel rezervasyon için iletişim ve özel indirimli ücretler, Single Oda : 70 Euro, Couple Oda : 85 Euro, Triple Oda : 110 Euro

 NERMİN JABBAROVA | SATIŞ OFİSİ ASİSTANI | SALES OFFICE ASSISTANT

nermin.jabbarova@polatholding.com

RENAISSANCE ISTANBUL POLAT BOSPHORUS HOTEL| Barbaros Bulvarı No:145 Besiktas - Istanbul| 34349, TURKEY

+ 90 212 340 7068 | m + 90 530 149 2603

 

 SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

1.       Sağlık Raporu

2.       18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi

3.       Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

1.     Dilekçe

2.     2 Adet resim

3.     Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

4.     Dekont

 

 

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

 

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda  2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 

İLK DEFA BAŞVURAN KULÜPLERİN KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

 1-Tescil talebine dair yazısı,

 2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

 3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda  2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

 

 

İlgililere Duyurulur.Haber Okunma Sayısı: 287