2016-2017 SEZONU SERBEST STİL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL’DA YAPILACAK!

2016-2017 SEZONU SERBEST STİL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL’DA YAPILACAK!

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Serbest Stil Türkiye Şampiyonası 04 Haziran 2017 Pazar günü Hilton Bosphorus/ Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Cd. 50 D, 34367 Şişli/ İstanbul adresinde yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Serbest Stil Türkiye Şampiyonası 04 Haziran 2017  Pazar günü Hilton Bosphorus/ Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Cd. 50 D, 34367 Şişli/ İstanbul adresinde yapılacaktır.

Söz konusu Serbest Stil Yarışmaları, Dans Şov Yarışması, Hip Hop Grup Dans Yarışması, Hip Hop Solo (Yıldızlar, Gençler ve Yetişkinler Yaş kategorileri) ve Break Dans Solo (Yıldızlar, Gençler ve Yetişkinler Yaş kategorileri) olarak yapılacaktır.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiler için Serbest Stil Yarışma Talimatını inceleyiniz.

2016-2017 yılı tescil ve vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler, Kulüp Sporcuları/Ferdi Sporcular söz konusu yarışmalara katılabilmeleri için aşağıda belirtilen evrakları 26Mayıs 2017 Cuma gününe kadar Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmacı kayıtları 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 17:00'de kapanacaktır. Yarışacak dans gruplarının ve solo kayıtlarının bu tarihe kadar aşağıda yazılı  katılım formunu ve  yarışmaya katılım katkı bedeli banka dekontu ile birlikte federasyonumuzun 0312 418 92 87 numarasına fakslanması yada bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail gönderilmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılım katkı bedeli her gruptaki sporcu için 10 TL'dir, Her bir yarışmaya katılan her bir grup içinde yer alan toplam sporcu sayısına göre yarışmaya katılım katkı bedelinin tek bir dekont ile federasyonumuzun Garanti Bankası/Mithatpaşa Şubesi iban TR15 0006 2000 7630 0006 2971 74 nolu hesabına yatırmaları gerekmektedir.(Örnek: 7 sporcuda oluşan grup için 70 TL, 13 sporcudan oluşan grup için 130 TL gibi).

Yarışmanın yapılacağı gün grup sorumlusu yarışmalara katılım formunun aslı ile beraber banka dekontunu yarışma kayıt masasına teslim ederek yarışmaya katılım numarası alacaktır,

Yarışma numarasını alan grupların yarışma talimatına uygun olarak hazırladıkları ve sadece yarışacakları müziğin olacağı flash diski bir zarf içerisine koyarak zarf üzerine katılımcı numaralarını ve grup isimlerini yazarak ilgili kişiye teslim etmeleri gerekmektedir. Yarışmacı grubu sorumlusu ile tdsf sorumlusu ve DJ müziği birlikte kontrol edecektir.

 

2016-2017 Dans Show Grup Katılım Formu için TIKLAYINIZ !...

2016-2017 Hip Hop Katılım Formu için TIKLAYINIZ !...

2016-2017 Break Dans Katılım Formu için TIKLAYINIZ !...

Otel bilgileri için TIKLAYINIZ !...

Hip Hop Solo Katılım Formu için TIKLAYINIZ !...

Yarışmaya giriş ücreti :25 TL. dir

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi
  3. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. Dekont

İlgililere Duyurulur.

 Haber Okunma Sayısı: 527