23 HAZİRAN 2022 SPORTİF SALSA DANSLARI ve KARAYİP DANSLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SPORCU KAYITLARI HK.

23 HAZİRAN 2022 SPORTİF SALSA DANSLARI ve KARAYİP DANSLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SPORCU KAYITLARI HK.

2021-2022 sezonu faaliyet programımızda yer alan Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası (Couple, Solo (Kadın-Erkek) & Duo) ve Karayip Dansları-Latino Show Türkiye Şampiyonası (Couple-Grup-Solo-Duo) 23 Haziran 2022 tarihinde Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi Şişli/İstanbul adresinde yapılacaktır.

 Söz konusu Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2021-2022 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2021-2022 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formu ile birlikte partner ve klasman dilekçeleri kulüpleri tarafından 14 Haziran 2022 Salı gününe kadar federasyonumuza e-mail, faks, posta vb. ile göndermeleri gerekmektedir.

Yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.

Karayip Dansları – Latino Show Grup Yarışmasına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-mail adresine ya da 0312 418 92 87 numaralı faks numarasına göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

Yarışmaya katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları 25 Mayıs 2022 tarihinde açılmış olup, 16 Haziran 2022 Perşembe günü saat 24:00’te kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

 

Sporcu Bilgi Formu Dilekçesi için Tıklayınız…

Karayip Dansları-Latino Show Yarışması Katılım Formu için Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 1095