2.KADEME ANTRENÖR KURSU - TEKİRDAĞ

2.KADEME ANTRENÖR KURSU - TEKİRDAĞ

Tekirdağ 'da 27 Haziran - 12 Temmuz 2018 tarihlerinde Tüm Branşlarda (Dans Sporu, (LT&ST) Salsa, Arjantin Tango ve Serbest Stil) 2. Kademe Antrenör Kursu yeterli başvuru (en az 10, en fazla 50) sağlandığı takidirde açılacaktır.

Kurs kayıtları e-devlet üzerinden yapılmakta olup, kayıtların e-devlet üzerinden nasıl yapılacağına dair çizelge aşağıda ki linkte mevcuttur.

ÖNEMLİ NOT : e-devlet üzerinden yapılan kayıtlar sonucunda, belirtmiş olduğunuz e-posta adresine bir referans numarası gelmekte olup, bu referans numarası ile ilgili bankaya kurs ücreti yatıralacak olup, aksi durumda kayıt işleminiz tamamlanmamış görünmektedir. 

E-Devlet Başvuruları sırasında cep telefonu ve bazı android cihazlarla yapılan (tablet vb) kayıtlarda referans numarası gönderilemediği gibi sıkıntılar çıktığından, kayıtların windows tabanlı bilgisayarlarla (masa üstü pc ve notebook) yapılması daha güvenli olacaktır.

ÜCRETLER

Tarafınıza gelen referans numarasına 1.040 TL. yatırılacaktır. (Bu toplamın 240 TL si Spor Genel Müdürlüğü, Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığına, 800 TL. ise Federasyon hesabına banka tarafından aktarılmaktadır.) Anılan Ücretler HALKBANKASI 'na yatıralacaktır.

 

Kurs Kaydı e-devlet adımlaması için TIKLAYINIZ !...

Katılım Şartlarını görmek için tıklayın.

Kurs Programını görmek için tıklayın.Haber Okunma Sayısı: 1985