4-5 KASIM 2023 DANS SPORU (LT&ST) SOLO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE İZMİR ETABI

4-5 KASIM 2023 DANS SPORU (LT&ST) SOLO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE İZMİR ETABI

Federasyonumuzun 2023-2024 yılı faaliyet sezonunda yer alan Dans Sporu (Latin&Standart) yarışmaları 04-05 Kasım 2023 tarihlerinde İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü organizatörlüğünde Çiğli Atatürk Spor Salonu, İzmir’de yapılacaktır. 

* Solo Kızlar Türkiye Şampiyonası

* KSY VE USY 1.Etap Yarışmaları

* Solo Klasman Yarışmaları 

* Özel İDA Kupası

Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2023-2024 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2023-2024 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabileceklerdir. Partner, kategori ve klasman değişikliği olan sporcuların aşağıda Sporcu Bilgi formunda yazılı bilgileri doldurarak kulüpleri tarafından en geç 24 Ekim 2023 Salı gününe kadar bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

Ayrıca Solo klasman yarışmalarına katılacak sporcuların Solo Kızlar Yarışma Talimatnamesinde belirtilen süreye istinaden kulüplerimizin aşağıda yer alan Solo Yarışma klasman dilekçelerini yarışma tarihinden 15 gün önce teknik komiteye iletmek üzere bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail atmaları ve tdsfteknikkurul@gmail.com adresini "cc" yapmaları gerekmektedir.

KSY-USY-Solo Yarışmalarına katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını 03.10.2023-26.10.2023 tarihleri arasında saat 24:00 ‘a kadar yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Sporcu Bilgi Formu için Tıklayınız…

Özel İDA Kupası Yarışma Kayıtları Formu için: Tıklayınız...

Solo Yarışma Klasman Talep Dilekçesi (Word) için Tıklayınız...

Solo Yarışma Klasman Talep Dilekçesi (PDF) için Tıklayınız...Haber Okunma Sayısı: 2252