9-10 ARALIK 2023 SPORTİF SALSA DANSLARI ANTALYA 1. ETAP YARIŞMALARI SPORCU KAYITLARI

9-10 ARALIK 2023  SPORTİF SALSA DANSLARI ANTALYA  1. ETAP YARIŞMALARI SPORCU KAYITLARI

Federasyonumuzun 2023-2024 yılı faaliyet sezonunda yer alan Sportif Salsa 1. Etap Yarışmaları 09-10 Aralık 2023 tarihleri arasında Fatih Haktan Coşkun Spor Kulübü organizatörlüğünde  AKM Aspendos Salonu (Stadyum Karşısı / Cam Piramit Yanı) Antalya’da yapılacaktır.

 

SALSA ETAP YARIŞMALARI

*Kulüplerarası 1. Etap (Tüm Yaş Kategorileri)

*Solo Kadın-Erkek Yarışmaları  (Tüm Yaş Kategorileri)

*Duo Yarışmaları (Tüm Yaş Kategorileri)

*Salsa Grup Yarışmaları (Tüm Yaş Kategorileri)

 

Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2023-2024 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2023-2024 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabileceklerdir. Partner, kategori ve klasman değişikliği olan sporcuların aşağıda Sporcu Bilgi formunda yazılı bilgileri doldurarak kulüpleri tarafından en geç 28 Kasım 2023 Salı gününe kadar bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

*A-B-C Klasmanlarında yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.

*Sportif Salsa Dansları –Grup Yarışmasına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-posta adresine göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

*Yarışma kayıtları bugün itibari ile (13 Kasım 2023) açılmış olup, 30 Kasım 2023  Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır.

SPORCU KAYITLARI

Yarışmalarına katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını 13 Kasım - 30 Kasım 2023  tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Sporcu Bilgi Formu için Tıklayınız…

Sportif Salsa Dansları Grup Yarışması Katılım Formu için Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 548