ANKARA 1.KAD.(YRD.) ANTRENÖR KURSU AÇILIYOR !...

ANKARA 1.KAD.(YRD.) ANTRENÖR KURSU AÇILIYOR !...

ANKARA 1.KAD. (YRD.) ANTRENÖR KURSU AÇILIYOR !...

Ankara 'da 24 Nisan - 05 Mayıs 2018 tarihlerinde Tüm Branşlarda (Dans Sporu, (LT&ST) Salsa, Arjantin Tango ve Serbest Stil) 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu yeterli başvuru (en az 10, en fazla 50) sağlandığı takidirde açılacaktır.

Kurs kayıtları e-devlet üzerinden yapılmakta olup, kayıtların e-devlet üzerinden nasıl yapılacağına dair çizelge aşağıda ki linkte mevcuttur.

ÖNEMLİ NOT : e-devlet üzerinden yapılan kayıtlar sonucunda, belirtmiş olduğunuz e-posta adresine bir referans numarası gelmekte olup, bu referans numarası ile ilgili bankaya kurs ücreti yatıralacak olup, aksi durumda kayıt işleminiz tamamlanmamış görünmektedir. 

E-Devlet Başvuruları sırasında cep telefonu ve bazı android cihazlarla yapılan (tablet vb) kayıtlarda referans numarası gönderilemediği gibi sıkıntılar çıktığından, kayıtların windows tabanlı bilgisayarlarla (masa üstü pc ve notebook) yapılması daha güvenli olacaktır.

 

ÜCRETLER

Tarafınıza gelen referans numarasına 970 TL. yatırılacaktır. (Bu toplamın 220 TL si Spor Genel Müdürlüğü, Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığına, 750 TL. ise Federasyon hesabına banka tarafından aktarılmaktadır.)

 

Kurs Kaydı e-devlet adımlaması için TIKLAYINIZ !...

Kurs Programı için TIKLAYINIZ !...

Kurs Katılım Şartları için TIKLAYINIZ !...Haber Okunma Sayısı: 1375