ANTRENÖRLÜK KURSU HK.!

ANTRENÖRLÜK KURSU HK.!

2.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU AÇILIYOR!!!

 

MUĞLA(BODRUM) İLÇESİNDE SSD(SALSA), DANS SPORU(LT&STD), ARJANTİN TANGO, VE SERBEST STİL (FREE STYLE) BRANŞLARINDA 30 EYLÜL-15 EKİM 2019 TARİHLERİ ARASINDA 2.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSLARI AÇILIYOR.

KURSLA İLGİLİ DETAYLAR KURSUN ONAYI ÇIKTIKTAN SONRA WEB SAYFAMIZDA YAYINLANACAKTIR.

İLGİLİ ANTRENÖRLERİMİZE DUYURULUR...

Kurs Programı için Tıklayınız...

Katılma Şartları için Tıklayınız..

Kurs kayıtları e-devlet üzerinden yapılmaktadır.


ÖNEMLİ NOT : e-devlet üzerinden yapılan kayıtlar sonucunda, belirtmiş olduğunuz e-posta adresine bir referans numarası gelmekte olup, bu referans numarası ile ilgili bankalara kurs ücretleri yatırılacak olup, aksi durumda kayıt işleminiz tamamlanmamış görünmektedir.
E-Devlet Başvuruları sırasında cep telefonu ve bazı android cihazlarla yapılan (tablet vb) kayıtlarda referans numarası gönderilemediği gibi sıkıntılar çıktığından, kayıtların windows tabanlı bilgisayarlarla (masa üstü pc ve notebook) yapılması daha güvenli olacaktır.


ÜCRETLER
Tarafınıza gelen referans numarasına 1065 TL. yatırılacaktır. (Bu toplamın 265 TL si Spor Genel Müdürlüğü,Spor Eğitimi Dairesi Başkanlığına ait ZİRAAT BANKASI' na , 800 TL. ise Federasyona ait kurs ücreti olup, aynı referans numarasıyla HALKBANKASI ' na yatırılacaktır.Haber Okunma Sayısı: 2195