ARJANTİN TANGO K.ARASI 1. ETAP VE CUMHURİYET KUPASI YARIŞMALARI

ARJANTİN TANGO K.ARASI 1. ETAP VE CUMHURİYET KUPASI YARIŞMALARI

ARJANTİN TANGO K.ARASI 1. ETAP VE CUMHURİYET KUPASI YARIŞMALARI

Arjantin Tango Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası 1.Etap Yarışması ve Arjantin Tango Cumhuriyet Kupası İstanbul Tango ve Dans Spor Kulübü organizatörlüğünde 27 Ekim 2018 tarihinde İstanbul Deniz Müzesi (Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Cd. 6/1, 34353 Beşiktaş/İstanbul) adresinde yapılacaktır.


Kulüplerarası yarışmada sadece Doğaçlama Kategorisi mevcut olup, Cumhuriyet Kupası yarışmasında hem Doğaçlama hem de Show Tango kategorileri yarışmaları yapılacaktır.

Yarışmaya katılacak olan Kulüp/Kulüp Sporcuları ile Ferdi Sporcuların 2018-2019 sezonu Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize ve Transfer işlemlerini 17 Ekim 2018 Çarşamba gününe kadar ekli dosyada belirtilen belgeleri federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir. Ferdi lisanslı sporcular sadece Cumhuriyet Kupası Yarışmasına katılabileceklerdir.

Sporcular yarışma ön kayıt işlemlerini web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek yapabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile açılmış olup ( 27 Eylül 2018) 19 Ekim 2018 Cuma günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

KULÜP, SPORCU,ANTRENÖR İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERE TIKLAYINIZ….

2018-2019 SEZONU ÜCRET TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Doğaçlama Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı için tıklayınız……

Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Show Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı için  tıklayınız……Haber Okunma Sayısı: 1765