ARJANTİN TANGO K.ARASI VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILDI

ARJANTİN TANGO K.ARASI VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILDI

Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Yarışmaları 02 Haziran 2018 tarihinde Beşiktaş Deniz Müzesi Beşiktaş /İstanbul’da yapılacaktır.

Yarışmalar;

Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Doğaçlama Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı içerisinde yer alan yarışmalardan Türkiye Şampiyonası ve Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası Yarışmaları ile Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Show Kategorisi Türkiye Şampiyonası şeklinde yapılacaktır.

Ferdi lisanslı sporcular yukarıdaki yarışmalardan Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Doğaçlama Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı içerisinde yer alan yarışmalardan Türkiye Şampiyonasına ve Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Show Kategorisi Türkiye Şampiyonasına katılabilirler. Kulüp lisansına sahip sporcular ise yukarıda yazılı yarışmaların hepsine katılabilirler.

2017-2018 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp/Ferdi sporcularının 18 Mayıs 2018 tarihine kadar belgelerini federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (16 Nisan 2018) açılmış olup, 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Yarışmaya katılım ücreti: 25 TL'dir. Seyirci ücreti 25 TL'dir.

S.S.D Arjantin Tango Doğaçlama Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı için Tıklayınız….

S.S.D Arjantin Tango Show Kategorisi Türkiye Şampiyonası Talimatı için Tıklayınız….

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. DekontHaber Okunma Sayısı: 2278