ARJANTİN TANGO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI HAKKINDA!

ARJANTİN TANGO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI HAKKINDA!

Arjantin Tango Türkiye Şampiyonası (Doğaçlama ve Show Tango ) Utku KÜLEY organizatörlüğünde Beşiktaş Deniz Müzesi'nde 29 Ekim 2022 tarihinde İstanbul’da yapılacaktır.

Türkiye Şampiyonası aşağıda yazılı yaş kategorilerinde düzenlenecektir.

-Büyükler Türkiye Şampiyonası

-Yetişkinler Show Kategorisi

-Yetişkinler Türkiye Şampiyonası

 

Söz konusu Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2022-2023 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2022-2023 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için kulüpleri/antrenörleri tarafından partner ve kategori dilekçelerini en geç 21 Ekim 2022 Cuma gününe kadar federasyonumuza e-mail, faks, posta vb. ile göndermeleri gerekmektedir.

Sporcular yarışma ön kayıt işlemlerini web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C. Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek yapabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile açılmış olup (29 Eylül 2022) 25 Ekim 2022 Salı günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Yarışma programı sporcu kayıtları kapandıktan sonra sayfamızdan ilan edilecektir.

2022-2023 SEZONU KULÜP TESCİL-VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE DİLEKÇE İÇİN TIKLAYINIZ...

2022-2023 SEZONU SPORCU TESCİL-VİZE VE TRANSFER İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Show Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı İçin Tıklayınız…

Sportif Sosyal Danslar Arjantin Tango Doğaçlama Kategorisi Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı için Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 623