A.TANGO TÜRKİYE ŞAMP. KAYITLARI

A.TANGO TÜRKİYE ŞAMP. KAYITLARI

Arjantin Tango Kulüplerarası 3.Etap Yarışması ve Arjantin Tango Türkiye Şampiyonası (Doğaçlama ve Show Tango ) İstanbul Tango Dans ve Spor Kulübü katkılarıyla 11 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul’da Gayrettepe Dedeman Otelinde (Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Cd. No:50, 34340 Beşiktaş/İstanbul ) yapılacaktır.


Kulüplerarası yarışmada sadece Doğaçlama Kategorisi mevcut olup, Türkiye Şampiyonası yarışmasında hem Doğaçlama hem de Show Tango kategorileri yarışmaları yapılacaktır.

Ayrıca, TDSF Arjantin Tango Türkiye Şampiyonasında 2018-2019 sezonunda Demo Yarışma şeklinde GRUP KOREOGRAFİ YARIŞMASI düzenlenecektir. Katılım için grubun kişi sayısının en az 8 kişi olması beklenmektedir. Katılım ücreti kişi başı 15 TL'dir. Yarışmayı TDSF Türkiye Şampiyonası Hakemleri oylayacaktır. Yarışmaya katılan grup 4 dakikayı geçmeyen herhangi bir şarkı veya şarkı kolajında gösteri yapacaktır.

Yarışmaya katılacak olan Kulüp/Kulüp Sporcuları ile Ferdi Sporcuların 2018-2019 sezonu Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize ve Transfer işlemlerini 07 Mayıs Salı gününe kadar aşağıda yer alan belgeleri federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir. Ferdi lisanslı sporcular sadece Türkiye Şampiyonası Yarışmalarına katılabileceklerdir.

Sporcular yarışma ön kayıt işlemlerini web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek yapabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile açılmış olup (11 Nisan 2019) 08 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

ARJANTİN TANGO GRUP KOREOGRAFİ YARIŞMASI FORMU için TIKLAYINIZ !...

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır. 16 yaş üstü ücret alınmaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

DekontHaber Okunma Sayısı: 1971