CEM DEMİR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI

CEM DEMİR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI

CEM DEMİR SPORTİF SALSA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ve Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 6.Etap Yarışmaları 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Binnaz Karakaya Spor Salonu /Gümbet/Bodrum adresinde yapılacaktır.


CEM DEMİR Sportif Salsa Türkiye Şampiyonası Minikler, Yıldızlar, Gençler, Yetişkinler ve Büyükler yaş kategorilerinde 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü

Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 6. Etap Yarışmaları tüm yaş kategorilerinin (Minik-Yıldız-Genç-Yetişkin-Büyükler) klasman yarışmaları, Sportif Salsa Show (çiftler) Yarışmaları ile S.S.D (Salsa) Show Grup Yarışmaları 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü

Sportif Salsa Parlama Kadın/Erkek Türkiye Şampiyonası tüm yaş kategorilerinde (Minik-Yıldız-Genç-Yetişkin-Büyükler) 26 Mayıs 2019 Pazar günü yapılacaktır.


Türkiye Şampiyonası ve  A-C-D Klasmanlarında yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.


Yarışmaya katılacak olan Kulüp /Ferdi sporcuların, Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize ve Transfer işlemleri için gerekli evrakları 13 Mayıs Pazartesi gününe kadar federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.


Yarışmaları katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.


S.S.D (SALSA) SHOW GRUP Yarışmalarına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-mail adresine ya da 0312 418 92 87 numaralı faks numarasına göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.


Yarışma kayıtları bugün itibari ile (24.04.2019) açılmış olup 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir.
S.S.D (SALSA) SHOW GRUP Yarışmaları Formu için TIKLAYINIZ!...

OTEL BİLGİLERİ (REZERVASYON) İÇİN TIKLAYINIZ…..Haber Okunma Sayısı: 2412