DANS SPORU (LT&ST) 1. ETAP KSY-USY VE SOLO YARIŞMALARI HAKKINDA

DANS SPORU (LT&ST) 1. ETAP KSY-USY VE SOLO YARIŞMALARI HAKKINDA

Federasyonumuzun 2022-2023 yılı faaliyet sezonunda yer alan Dans Sporu (Latin&Standart) yarışmaları 17-18 Aralık 2022 tarihlerinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü organizatörlüğünde ODTÜ Ankara kampüsü Teknokent Spor Merkezinde yapılacaktır.

*Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları 1. Etap (Tüm Yaş Kategorileri)

*Ulusal Sıralama Yarışmaları (Yıldızlar 2, Gençler ve Yetişkinler)

*Solo Yarışmaları (Süper Minikler, Minikler 1, Minikler 2, Yıldızlar 1, Yıldızlar 2, Gençler, Yetişkinler)

*Özel ODTÜ Kupası (Minikler 1 ST, Minikler 1 LT, Minikler 2 ST, Minikler 2 LT, Yıldızlar 1 ST, Yıldızlar 1 LT)

Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2022-2023 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2022-2023 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formunun doldurularak kulüpleri tarafından 05 Aralık  2022 Pazartesi gününe kadar federasyonumuz bilgi@tdsf.gov.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

KSY-USY ve Solo Yarışma kayıtları bugün itibari ile (11 Kasım 2022) açılmış olup, 07 Aralık 2022 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır.

Özel ODTÜ Kupası Yarışmaları yukarıda belirtilen yaş kategorilerinde yapılacak olup, yarışma kayıtlarını aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Minikler 1 Minikler 2 ve Yıldızlar 1 kayıtları için kayıt bağlantısı: https://forms.gle/rwm2mva6pqRGnwss6

Özel ODTÜ Kupası Yarışması için organizasyon sorumlusu Tuncer Cavit YÜCESAN ile iletişim sağlayabilirsiniz. E-posta adresi: tunceryucesan@gmail.com

KSY-USY-Solo Yarışmalarına katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını 11 Kasım - 07 Aralık 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Sporcu Bilgi Formu İçin Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 2096