DANS SPORU (LT&ST) 3. ETAP YARIŞMA KAYITLARI

DANS SPORU (LT&ST) 3. ETAP YARIŞMA KAYITLARI

LT&ST KSY 3. ETAP VE USY- FAME DANS SPORU KUPASI KAYITLARI

16-17 Mart 2019 tarihinde Fame Dans Sporları Kulübünün katkılarıyla ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Spor Salonu/Ankara  adresinde düzenlenecek olan TDSF Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 3.Etap ve Ulusal Sıralama Yarışması –Ankara Fame Dans Sporları  Kupası sporcu kayıtları açılmıştır.

Söz konusu yarışmaya katılacak olup ve 2018-2019 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp/Ferdi sporcularının 05 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda yazılı belgeleri federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (12 Şubat 2019 ) açılmış olup, 07 Mart 2019 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.


16 MART-CUMARTESİ

KSY Yıldızlar-1 Tüm Klasmanlar

KSY Yıldızlar-2 E1-E2-E-D Klasmanlar

KSY Yıldızlar-2 C-B-A Klasmanlar (Latin)

KSY Gençler E-D-C-B-A Klasmanlar (Standart)

KSY Yetişkinler Latin Tüm Klasmanlar

KSY Yetişkinler Standart Tüm Klasmanlar

*USY Yıldızlar-2 Latin

*USY Gençler Standart

*USY Yetişkinler Latin

*USY Yetişkinler Standart

 

17 MART-PAZAR

Minikler-1 Tüm Klasmanlar

Minikler-2 Tüm Klasmanlar

KSY Yıldızlar-2 C-B-A Klasmanlar (Standart)

KSY Gençler E-D-C-B-A Klasmanlar (Latin)

*USY Yıldızlar-2 Standart

*USY Gençler Latin

 

Yeni Kıyafet Talimatı için TIKLAYINIZ

Yarışma Talimatı için tıklayınız…...

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır. 16 yaş üstü ücret alınmaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. Dekont 

Etkinlik ücretli biletlidir. Tribün biletleri 30TL (1kişi, 1 gün için) ve VIP Masa biletleri 60TL (1kişi, 1 gün için) olarak 26 Şubat 2019 tarihinde önsatışa sunulacaktır. 

Detaylı bilgi için etkinliğin facebook sayfasının takip edilmesi rica olunur:

https://www.facebook.com/famedanssporukupasi/

 

 

 Haber Okunma Sayısı: 2415