DANS SPORU (LT&ST) K.ARASI 1. ETAP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI HK.

DANS SPORU (LT&ST) K.ARASI 1. ETAP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI HK.

2021 Yılı faaliyet programımızda yer alan Dans Sporu Kulüplerarası Sıralama Yarışması ve Dans Sporu (LT&ST) Türkiye Şampiyonası 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Antalya’da yapılacaktır.

Söz konusu Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2020-2021 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formu ile birlikte partner ve klasman dilekçeleri kulüpleri tarafından 03 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar federasyonumuza mail, faks, posta vb. ile göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaya katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları 03 Mart 2021 tarihi itibariyle açılmış olup, 05 Mayıs Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

 

SPORCU BİLGİ FORMU DİLEKÇESİ için Tıklayınız…

TAKIM YARIŞMA KAYDI için Tıklayınız...

SOLO YARIŞMA KAYDI için Tıklayınız...

GÜNLÜK PROGRAM için Tıklayınız...Haber Okunma Sayısı: 884