DANS SPORU (LT&ST) KSY 4. USY 3. ETAP YARIŞMACI KAYITLARI AÇILDI

DANS SPORU (LT&ST) KSY 4. USY 3. ETAP YARIŞMACI KAYITLARI AÇILDI

DANS SPORU (LT&ST) KSY 4. USY 3. ETAP YARIŞMACI KAYITLARI AÇILDI

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan ve Fame Dans Sporları Kulübü organizatörlüğünde Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 4. Etabı ve Dans Sporu (LT&ST) Ulusal Sıralama 3. Etap Yarışması 07-08 Nisan 2018 tarihlerinde ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Spor Salonu/Ankara  adresinde yapılacaktır.

07 Nisan 2018 Cumartesi günü Kulüplerarası Sıralama Yarışması 4. Etabı Yıldızlar 1 ve 2 (E2-E-D-C-B),Gençler (E-D-C-B-A) Yetişkinler (E-D-C-B-A) ve Büyükler (E-D-C) Latin& Standart Yaş Kategorileri ve Ulusal Sıralama Yarışması 3. Etabı Yıldızlar 2, Gençler ve Yetişkinler Latin &Standart Yaş Kategorilerinde yapılacaktır.

08 Nisan 2018 Pazar günü ise Minikler 1 ve Minikler 2 ( E1-E2-E-D) Latin & Standart Yaş kategorilerinde yapılacaktır.

2017-2018 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp sporcularının 23 Mart 2018 tarihine kadar belgelerini federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (08 Mart 2018) açılmış olup, 28 Mart 2018 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Yarışmanını yapılacağı okul yerleşkesinin içinde sigara içilmemesi önemle rica olunur.

Talimata ilgili linkten ulaşabilirsiniz (http://www.tdsf.gov.tr/talimatlar.php?brans=ds)

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır. 16 yaş üstü ücret alınmaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. DekontHaber Okunma Sayısı: 1755