DANS SPORU (LT&ST) SPORCULARINA VERİLEN BONUS PUANLAR HK.

DANS SPORU (LT&ST) SPORCULARINA VERİLEN BONUS PUANLAR HK.

Daha önce bilgisi verilen ek puanlar, tabloda belirtildiği üzere çiftlerin hanelerine eklenmiştir. (Teknik sorundan ötürü bonus puanlar bir süre manuel olarak takip edilecektir.)

Bonus puan eklemelerinden sonra, çift klasman atladıysa ve puanı klasman atlama eşiğinden yüksekse, fazla olan puanları Teknik Kurul Kayıtlarında saklanacaktır (Bu artı puanlar danssporu.info [2] sisteminde görünmeyecektir). Bu artı puanları tablonun M sütunundan bulabilirsiniz. Bu sebeple çiftlerin/antrenörlerin/kulüp yöneticilerinin bu durumu takip edip bir sonraki klasman atlamalarında kullanmak üzere zamanı geldiğinde teknik kurula gerekli başvuruları yapmaları önemle rica olunur.

Bu listede sadece 2019-2020 sezonunda yarışmış sporcuların puanları bulunmaktadır.

Listede isimleri bulunduğu halde sona eren partnerlikler olabilir; bu durumu lütfen hesaba katmayınız. Ççünkü liste 2019-2020 sezon sonuna göre düzenlenmiştir. 2020-2021 sezonu için yeni oluşan partnerlikler kulüplerden gelen dilekçeler doğrultusunda oluşturulmaya başlanacaktır.

Eklenen 4 bonus yarışmanın puanları, çiftlerin 2019-2020 sezonunda katıldıkları 4 KSY ile aynıdır; yeterli çift katılımı olmadığından 0 (sıfır) puan alınan yarışmalar da eklenmiştir.

E1 ve E2 klasmanlar için zorunlu bir sınıf atlama yapılması istenmediğinden listeye hiç eklenmemiştir. Diğer bir deyişle E1 için 3, E2 için 4 olan maksimum yarışabilme süresi, bonus yarışma puanları ile doldurulmamıştır.

-Listede belirtilen kredi puanları 2021 - 2022 sezon sonuna kadar saklanacak, ardından geçersiz kalacaktır.
-Artı puanı olan çiftlerin partnerlikleri bitmişse, bu puanlar yeni partnerliğe taşınamaz.
-Artı puanlar sayesinde klasman atlayan çifti oluşturan sporcuların her ikisinin de bireysel klasmanı yeni klasmanları olacaktır.
-Bonus puanlar sebebiyle klasmanının yükselmesini istemeyen sporcular/antrenörler var ise teknik kurula acilen bildirmeleri rica olunur.

Not: Listede bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bilgi@tdsf.gov.tr adresinden ilgili başvurunuzu yapabilirsiniz.

Liste İçin Lütfen Tıklayınız...Haber Okunma Sayısı: 970