DANS SPORU (LT&ST) ve USY (FAME DANS KUPASI) SPORCU KAYITLARI HK!

DANS SPORU (LT&ST)  ve USY (FAME DANS KUPASI) SPORCU KAYITLARI HK!

04-05 Nisan 2020 tarihinde Fame Dans Spor Kulübünün katkılarıyla ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Spor Salonu / ANKARA adresinde düzenlenecek olan Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 5. Etap ve Ulusal Sıralama Yarışması (Fame Dans Kupası) sporcu kayıtları açılmıştır.

Söz konusu yarışmaya katılacak olup ve 2019-2020 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp/Ferdi sporcularının 20 Mart 2020 tarihine istenilen belgeleri federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (03 Mart 2020) açılmış olup, 26 Mart 2020 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

4 NİSAN CUMARTESİ

5 NİSAN PAZAR

 

Not: Seyirci girişleri ücretlidir.

Detaylı bilgi için www.famedans.com.tr adresine tıklayınız

 

Yarışma Talimatı için tıklayınız...

Kıyafet Talimatı İçin tıklayınız...Haber Okunma Sayısı: 1147