DANS SPORU (LT&ST) YILDIZLAR 2 VE GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE KSY 3.ETAP YARIŞMALARI HK.

DANS SPORU (LT&ST) YILDIZLAR 2 VE GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE  KSY 3.ETAP YARIŞMALARI HK.

11 Ocak 2020 tarihinde Nesibe Aydın Gençlik ve Spor Kulübünün katkılarıyla Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü Spor Salonu Gölbaşı/ANKARA adresinde düzenlenecek olan Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 3.Etap ve Ulusal Sıralama Yarışması (Yetişkinler) ve Yıldızlar 2, Gençler Türkiye Şampiyonasının sporcu kayıtları açılmıştır.

Söz konusu yarışmaya katılacak olup ve 2019-2020 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp/Ferdi sporcularının 27 Aralık 2019 tarihine istenilen belgeleri federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (16 Aralık 2019 ) açılmış olup, 02 Ocak 2020 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Not: Seyirci girişleri ücretlidir.

Yarışma Talimatı için tıklayınız…...

Kıyafet Talimatı İçin tıklayınız….Haber Okunma Sayısı: 2163