DANSSPORU (LT&ST) KULÜPLERARASI SIRALAMA YARIŞMASI 4.ETABI VE DANSSPORU (LT&ST) ULUSAL SIRALAMA YARIŞMASI 3.ETAP KAYITLARI AÇILMIŞTIR!

DANSSPORU (LT&ST) KULÜPLERARASI SIRALAMA YARIŞMASI 4.ETABI VE DANSSPORU (LT&ST) ULUSAL SIRALAMA YARIŞMASI 3.ETAP KAYITLARI AÇILMIŞTIR!

Federasyonumuzun 2016-2017 faaliyet programında yer alan Dans Sporu (Latin&Standart) Kulüplerarası 4. Etap Yarışması ve Dans Sporu (Latin &Standart) Ulusal Sıralama Yarışması 3. Etabı 04 Mart 2017 tarihinde İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü organizatörlüğünde Karşıyaka Belediyesine ait Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu/ Mavişehir, 35540 Karşıyaka/İzmir adresinde yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2016-2017 faaliyet programında yer alan Dans Sporu (Latin&Standart) Kulüplerarası 4. Etap Yarışması ve Dans Sporu (Latin &Standart) Ulusal Sıralama Yarışması 3. Etabı 04 Mart 2017 tarihinde İzmir Dans Atölyesi Spor Kulübü organizatörlüğünde Karşıyaka Belediyesine ait Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu/  Mavişehir, 35540 Karşıyaka/İzmir adresinde yapılacaktır.

2016-2017 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp sporcularının 20 Şubat 2017 tarihine kadar belgelerini federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Söz konusu yarışmanın ön kayıtları açılmış olup, Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

 Yarışma kayıtları bugün itibari ile (02 Şubat 2017 Perşembe) açılmış olup, 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

TDSF Dans Sporu Yarisma Talimati

 


KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

 1-Tescil talebine dair yazısı,

 2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

 3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda  2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda  2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

 SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

1.       Sağlık Raporu

2.       18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi

3.       Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

1.     Dilekçe

2.     2 Adet resim

3.     Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

4.     Dekont

 

 

İlgililere Duyurulur.

TDSFHaber Okunma Sayısı: 236