İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ DANSSPORU (LT&ST) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE KSY 2.ETAP YARIŞMALARI HK.!

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ DANSSPORU (LT&ST) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE KSY 2.ETAP YARIŞMALARI HK.!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Dans Sporu (LT&ST) Türkiye Şampiyonası ve Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 2. Etabı 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde Silence Istanbul Hotel & Congress Center /Ataşehir/İstanbul adresinde yapılacaktır.

23 Kasım’da Türkiye Şampiyonası’nın Minikler-1 LT, Minikler-2 ST, Yıldzılar-1 ST, Yetişkinler LT Kategorileri

24 Kasım da Türkiye Şampiyonası’nın Minikler-1 ST, Minikler-2 LT, Yıldızlar-1 LT, Yetişkinler ST kategorileri ile KSY yarışmaları yapılacaktır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Dans Sporu (LT&ST) Türkiye Şampiyonası’nın Yıldızlar 2 (LT&ST) ve Gençler (LT&ST) Yaş kategorileri başka bir tarihte yapılacaktır.

2019-2020 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp sporcularının 01 Kasım 2019 tarihine kadar belgelerini federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma kayıtları 16 Ekim 2019 tarihi itibari ile açılmış olup, 13 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Yarışma Talimatı İçin Tıklayınız…..

Kıyafet Talimatı İçin Tıklayınız….

23 Kasım Cumartesi Yarışma Programı İçin Tıklayınız….

24 Kasım Pazar Yarışma Programı Yarışma kayıtları kapandıktan sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

 

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

 

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans Vize bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. DekontHaber Okunma Sayısı: 2720