İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ KUPASI DANS SPORU (LT&ST) YARIŞMASI KAYITLARI AÇILMIŞTIR.

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ KUPASI DANS SPORU (LT&ST)  YARIŞMASI KAYITLARI AÇILMIŞTIR.

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve Bilgi Üniversitesi organizatörlüğünde Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 5. Etabı ve Dans Sporu (LT&ST) Ulusal Sıralama 4. Etap Yarışması (İstanbul Bilgi Üniversitesi Kupası) 29-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Renaissance Polat Otel (Yeşilyurt, No:, Sahil Yolu Cd. No:2, 34149 Istanbul/Bakırköy/İstanbul ) adresinde yapılacaktır.

29 Nisan 2017 Cumartesi günü Kulüplerarası Sıralama Yarışması 5. Etabı Yıldızlar 2 (E2-E-D-C-B),Gençler (E-D-C-B-A) Yetişkinler (E-D-C-B-A) Latin& Standart Yaş Kategorileri ve Ulusal Sıralama Yarışması 4. Etabı (İstanbul Bilgi Üniversitesi Kupası) Yıldızlar 2, Gençler ve Yetişkinler Latin &Standart Yaş Kategorilerinde yapılacaktır.

30 Nisan 2017 Pazar günü ise Minikler 1 ve Minikler 2 ( E1-E2-E-D) Yıldızlar 1 (E2-E-D-C-B) ve Büyükler (E-D-C) Latin & Standart Yaş kategorilerinde yapılacaktır.

2016-2017 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp sporcularının kayıt kapanış tarihine kadar belgelerini federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (24 Mart 2017 ) açılmış olup, 19 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Yarışmaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

 Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmakla yükümlüdürler.

TDSF Dans Sporu Yarisma Talimati

 

Renaissance Polat Otel Konaklama Fiyatları

Tek Kişilik Oda: 70 Euro (KDV Dahil)

Double Oda: 85 Euro (KDV Dahil)

Triple Oda : 110 Euro (KDV Dahil)

 

İlgililere Duyurulur.Haber Okunma Sayısı: 259