KULÜPLERARASI SALSA YARIŞMASI ADANA ETABI !...

KULÜPLERARASI SALSA YARIŞMASI ADANA ETABI !...

 

S.S.D (SALSA) K.ARASI DANS LİGİ 1. ETAP YARIŞMASI KAYITLARI AÇILDI!

Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 1. Etap Yarışması Adana Dans Atölyesi Spor Kulübü organizatörlüğünde 02-03 Aralık 2017 tarihlerinde Anemon Otel Adana adresinde yapılacaktır.

02 Aralık 2017 tarihinde Yetişkinler Yaş Kategorileri, 03 Aralık 2017 tarihinde ise Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler yaş kategorilerinde yapılacaktır.

Söz konusu yarışmaya katılacak olan Kulüp ve sporcuların, Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemleri için gerekli evrakları 20 Kasım 2017 tarihine kadar federasyonumuza göndermeleri zorunludur.

Söz konusu yarışmanın ön kayıtları açılmış olup, ON2 ve ON1 Yarışmasına katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

S.S.D (Salsa) Bireysel Salsa Parlama (Shine) Erkek, Bireysel Salsa Parlama (Shine) Kadın ve Grup Salsa yarışmasına katılacak sporcular ise kayıtlarını aşağıda yer alan formu doldurarak federasyonumuzun 0312 418 92 87numaralı faksına yada bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail atarak ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (20.10.2017) açılmış olup, 24.11.2017 Cuma günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yaptırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

S.S.D (SALSA) YARIŞMA TALİMATI İÇİN TIKLAYINIZ…..

S.S.D (SALSA) BİREYSEL SALSA PARLAMA (SHINE) YARIŞMASI KATILIM FORMU.

S.S.D (SALSA) KOREOGRAFİ GRUP (EŞLİ) YARIŞMASI KATILIM FORMU.

 

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı, (16 yaş dahil ücret alınmamaktadır. 16 yaş üstü ücret alınmaktadır.)

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

 

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. Dekont

 Haber Okunma Sayısı: 1145