MODERN&ÇAĞDAŞ DANS, SHOW DANS VE CAZ DANS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SPORCU LİSTELERİ VE PROGRAMI HK.

MODERN&ÇAĞDAŞ DANS, SHOW DANS VE CAZ DANS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SPORCU LİSTELERİ VE PROGRAMI HK.

19-22 Mayıs 2022 tarihlerinde GSB Bodrum Spor Salonu’nda yapılacak olan Modern &Contemporary, Show Dance ve Jazz Dance Türkiye Şampiyonasına ön kayıt yapan sporcuların listesi aşağıda yayınlanmıştır. Yarışmanın detaylı programı daha sonra web sayfamızdan duyurulacaktır.

İlgililere duyurulur.

 

PROGRAM

19 Mayıs 2022 Perşembe: Modern&Contemporary Solo - Duo Yarışmaları

20 Mayıs 2022 Cuma: Modern&Contemporary Grup - Formasyon Yarışmaları

21 Mayıs 2022 Cumartesi: Show Dance& Jazz Dance Solo - Duo Yarışmaları

22 Mayıs 2022 Pazar: Show Dance& Jazz Dance Grup - Formasyon Yarışmalar

 

YARIŞMA KAYITLARI ve ÜCRETLER

Yarışmaya katılacak tüm sporcuların kesin kayıtları 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü Bodrum Spor Salonunda 16:00-19:00 saatleri arasında antrenör ya da kulüp temsilcisi tarafından alınacaktır.

Yarışmaya katılacak olup, ancak 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü kayıt yapmayan (mazeretli) sporcularımıza yarışma tarihlerinde (19-22 Mayıs) sabah 08:00-09:00 saatleri arasında kayıt açılacaktır.  

Yarışmalara katılacak sporcuların katılacağı her bir kategori için ödenecek kayıt ücreti 100,00 TL’dir. Yarışacak tüm sporcuların kayıtları antrenör ya da kulüp temsilcileri tarafından yapılacak olup, ücretler kayıt görevlileri tarafından yarışma günü alınacaktır.

 

MÜZİK

Yarışma kayıtları kapandıktan sonra verilecek sırt numaraları ile birlikte, grup adı, varsa koreografi adı ile birlikte 11 Mayıs 2022 - 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında coskun@bodrumdans.com adresine mp3 formatında e-mail ile gönderilmesi gerekmektedir.

 

SIRT NUMARALARI

Sırt Numaraları sporcu listelerinde belirtilmiş olup yarışma kayıt esnasında verilmeyecektir.

Sporcuların sırt numaraları projeksiyon ile ekrana yansıtılacaktır. Sporcularımız ve antrenörleri ekrandan yansıyan sırt numaraları ile sahneye çıkış sıralarını takip etmeleri gerekmektedir.

 

Modern&Çağdaş Dans, Show Dans ve Caz Dans Türkiye Şampiyonası Sporcu Listeleri İçin Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 743