SALSA 1. KDM.YRD.ANT.KURS.KATILIMCI LİSTESİ

SALSA 1. KDM.YRD.ANT.KURS.KATILIMCI LİSTESİ

SALSA SPORTİF SOSYAL DANSLAR 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

GENEL BİLGİLENDİRME ve DUYURULAR

19-30 Mart 2018 tarihlerinde Niğde ’de açılacak olan Salsa Sportif Sosyal Danslar 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursuna katılmaya hak kazanan kişiler aşağıdaki listede belirtilmiştir.

 Kursa katılma hakkı elde eden adayların, istenen evraklar ile 19.03.2018 tarihinde kayıt yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Kurs açılış ve kayıt işlemleri 08.30 -12.30 saatleri arasında Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Açılış merasimi sonrasında genel bilgilendirme ve kursa katılım için gerekli evrakların kontrol edilmesi ve teslim alınması işlemleri gerçekleştirilecektir.

İstenen evraklarda eksik ve/veya hata olması durumunda adayların kayıt işlemleri sırasında düzeltmesi ve eksikliklerin tamamlanması istenecektir. Kayıt işlemleri bitinceye kadar belgelerindeki eksik ve hataları tamamlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılarak kursla ilişiği kesilecektir.

Antrenör  Eğitim Yönetmeliğinin 21. Maddesine göre Temel Eğitim Derslerinden muafiyet hakkı bulunan adayların muafiyet durumlarını belgelemeleri gerekmektedir.

Adayların, muafiyet nedeni olan belgelerinin fotokopisini (önlü-arkalı ve/veya tüm bilgilerin yer alacağı şekilde) “aslı gibidir” şeklinde tasdik ettirmeleri gerekmektedir. Söz konusu belgelerde muafiyeti sağlayacak bilgilerin bulunmaması durumunda muafiyet hakkını kullanmak mümkün olmayacaktır.

İSTENEN BELGELER

  1. 2 adet vesikalık fotoğraf - (Biometrik orijinal fotoğraf)
  2. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı sureti. - (Üniversite veya Lise mezunları ile üniversitede okuyan öğrencilerin e-devletten alacakları öğrenim belgeleri geçerli olacaktır. Mezuniyet belgelerinin, Milli Eğitim Bakanlığı ilgili birimleri, mezun olunan eğitim kurumu, Spor Genel Müdürlüğünün ilgili birimleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından yapılan aslına uygunluk/tasdik işlemleri kabul edilecektir.)
  3. E-Devlet Kapısından alınan, “Resmi Kurumlar” için verilen ve QR kodlu doğrulanabilir Adli Sicil Kaydı belgesi. – (Elektronik olarak doğrulanamayan belgeler kabul edilmeyecektir.)
  4. Sağlık Raporu - (Bağlı bulunduğu aile hekimliği veya Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren diğer sağlık birimlerinden alınmış EK-6 Durum Bildirir Tek Hekim Raporu” formunun aslı. Söz konusu belgenin alınamaması durumunda, hekim tarafından verilen “Antrenörlük yapmasında sakınca yoktur” ibaresinin yer aldığı diğer sağlık raporu belgesinin aslı.)
  5. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı- Örnek yazı için tıklayınız.   
  6. E-Devlet Kapısından alınan, QR kodlu doğrulanabilir Nüfus Kayıt Örneği belgesi.

 

Not: Adayların, başvuru sırasında istenen belgeleri E-Devlet Kapısı Spor Bilgi Sistemine yüklemesi gerekmektedir. E-Devlet Kapısından doğrulanamayan belgelerinizin aslı kurs yerine getirilecektir.

 

İstenen belgelerde bahsedilen tasdik işleminde; “aslı gibidir” ibaresi, tasdik yapan kişinin adı soyadı, imzası, kurumunun mührü yer almadığı veya bu bilgilerin okunamadığı durumlarda tasdik işlemi kabul edilmeyecektir. Ayrıca tasdik yapılmış evrakın renkli/siyah-beyaz fotokopisi kabul edilmeyecektir.

 

 

 

 

NİĞDE SPORTİF SOSYAL DANSLAR SALSA 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANANLAR

S.NO

TC.NO

ADI

SOYADI

1

63*****80

ALİ İHSAN

ALPAT

2

27*****24

BÜŞRA

YAVAŞLI

3

40*****28

DİLEK

KOCA

4

24*****22

HANDAN

CANDAN

5

12*****96

İLYAS ORHAN KEMAL

GÜLER

6

54*****20

MUSTAFA

KOCA

7

19*****44

SİNAN

DÖNMEZ

8

10*****80

SÜMEYRA

DÜNDARLIOĞLU

9

40*****40

ÜMÜŞ

GÖK

10

15*****48

ZAHİDE

SUKATANHaber Okunma Sayısı: 799