Salsa Kulüplerarası 1. Etap Yarışma Kayıtları Açıldı.

Salsa Kulüplerarası 1. Etap Yarışma Kayıtları Açıldı.

Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 1.Etap Yarışması ve Sportif Salsa Bireysel Parlama (Shıne) Yarışmaları ile S.S.D (SALSA) KOREOGRAFİ GRUP (EŞLİ) DANSLAR Yarışması ve Sportif Salsa Show (çiftler) yarışması Akif Okudan Gençlik ve Spor Kulübü organizatörlüğünde 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde Konak Hilton Otel/İzmir adresinde yapılacaktır.

24 Kasım 2018 Cumartesi günü Yetişkinler klasman ve Yetişkin Sportif Parlama Yarışmaları, Sportif Salsa Show (Çiftler) Yarışması

25 Kasım 2018 Pazar günü ise Minikler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler Klasman ve Sportif Parlama Yarışmaları ve Grup (Eşli) Danslar Yarışmaları yapılacaktır.

Yarışmaya katılacak olan Kulüp ve sporcuların, Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize ve Transfer işlemleri için gerekli evrakları 09 Kasım 2018 Cuma gününe kadar federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaları katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

S.S.D (SALSA) KOREOGRAFİ GRUP (EŞLİ) DANSLAR Yarışmalarına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-mail adresine ya da 0312 418 92 87 numaralı faks numarasına göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (08 Ekim 2018) olup 15 Kasım 2018 tarihinde kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

GRUP EŞLİ KOREOGRAFİ YARIŞMASI KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ !...Haber Okunma Sayısı: 2068