SERBEST STİL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILDI.!

SERBEST STİL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILDI.!

Serbest Stil Türkiye Şampiyonası 22-23  Haziran 2019 tarihlerinde Silence Hotel&Kongre Merkezi Ataşehir /İstanbul adresinde yapılacaktır.

22 Haziran 2019 Cumartesi günü tüm yaş kategorilerinde Hip Hop Solo Yarışmaları, Comtemporary (Modern Dans) tüm yaş kategorilerinde Mini Takım, Küçük Takım, Büyük Takım  Yarışmaları yapılacaktır.

23 Haziran 2019 Pazar Günü Dans Show tüm yaş kategorilerinin Mini Takım, Küçük Takım, ve Büyük Takım Yarışmaları ile Hip Hop tüm yaş kategorilerinin Küçük Takım, Büyük Takım Yarışmaları yapılacaktır.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiler için Serbest Stil Yarışma Talimatını inceleyiniz.

2018-2019 yılı tescil ve vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler, Kulüp Sporcuları/Ferdi Sporcular söz konusu yarışmalara katılabilmeleri için aşağıda belirtilen evrakları 12 Haziran 2019 Çarşamba gününe kadar Federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmacı kayıtları 18 Haziran 2019 Salı günü saat 17:00'de kapanacaktır. Yarışacak dans gruplarının ve solo kayıtlarının bu tarihe kadar aşağıda yazılı katılım formunu ve yarışmaya katılım katkı bedeli banka dekontu ile birlikte federasyonumuzun 0312 418 92 87 numarasına fakslanması yada bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail gönderilmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılım katkı bedeli her gruptaki sporcu için 25 TL'dir, Her bir yarışmaya katılan her bir grup içinde yer alan toplam sporcu sayısına göre yarışmaya katılım katkı bedelinin tek bir dekont ile federasyonumuzun Hesap : Meşrutiyet Caddesi 528/6296012 IBAN: TR64 0006 2000 5280 0006 2960 12 Alıcı: TÜRKİYE DANS SPORLARI FEDERASYONU (Örnek: 7 sporcuda oluşan grup için 175 TL, 13 sporcudan oluşan grup için 325 TL gibi).

Yarışmanın yapılacağı gün grup sorumlusu yarışmalara katılım formunun aslı ile beraber banka dekontunu yarışma kayıt masasına teslim ederek yarışmaya katılım numarası alacaktır,

Yarışma numarasını alan grupların yarışma talimatına uygun olarak hazırladıkları ve sadece yarışacakları müziğin olacağı flash diski bir zarf içerisine koyarak zarf üzerine katılımcı numaralarını ve grup isimlerini yazarak ilgili kişiye teslim etmeleri gerekmektedir. Yarışmacı grubu sorumlusu ileTDSF sorumlusu ve DJ müziği birlikte kontrol edecektir.

Taslak Program ve Masa Rezervasyonu için TIKLAYINIZ !...

Contemporary (Güncel Dans) Formu için TIKLAYINIZ !...

Hip Hop Solo Katılım Formu içinTIKLAYINIZ !...

Dans Show Grup Katılım Formu için TIKLAYINIZ !...

Hip Hop Katılım Formu için TIKLAYINIZ !...

 

KULÜP TESCİLİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Tescil yaptıracak olan tüm kulüpler için aşağıda belgeler aranır.

1-Tescil talebine dair yazısı,

2-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübün tescilli olduğuna dair imzalı ve onaylı güncel tarihli yazı,

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

4-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp tescil bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

KULÜP VİZESİ İÇİN İSTENİLEN BELGELERİ

1-Vize Talebine dair Yazı

2-Her yıl Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenen ve duyurusu yapılan Kulüp vize bedelini Federasyonun banka hesabına yatırdığına dair banka dekontu aslı

3- Kulüpte görev yapacak antrenör veya çalıştırıcıların isimlerini antrenör belgelerinin ve antrenörlerle yapılan sözleşmenin fotokopisi, (Kulüp veya özel spor salonunun kuruluşunda 2. Kademe Antrenör bulundurma zorunluluğu vardır.)

SPORCU LİSANS İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle birlikte Federasyona başvurması gereklidir. Gerekli belgeler şunlardır;

a) Nüfus cüzdanın fotokopisi ,

b) Sağlık Raporu, aşağıda bulunan eklerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler ve sağlık raporu almadan önce doldurulması gereken evraklar ve doktor raporunun boş hali bulunmaktadır, yani sporcu rapor almaya gitmeden önce "kişiye ait sağlık bilgi formunu EK6" doldurmuş olmalıdır.

c) 18 yaşından küçükler için veli muvafakatnamesi, anne ve babanın boşanması durumunda mahkeme kararı veya Vukuatlı Nüfus kağıt örneği veya anne ve babanın her ikisinin sporcu lisans formunun üzerindeki veli izin belgesi kısmında yer alan ad-soyad imza kısmını doldurup imzalaması,

ç) Kulüp lisansı için üç, bireysel sporcu lisansı için iki adet vesikalık fotoğraf,

d) Sporcu Lisans Formu (3 adet)

f) Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

 Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra posta veya kargo yoluyla federasyona gönderilmesi gerekmektedir.

SPORCU VİZE İŞLEMLERİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER :

  1. Sağlık Raporu
  2. Lisans tescil bedelinin Federasyonun hesabına yatırıldığına dair banka dekontun aslı,

ANTRENÖR VİZE İŞLEMLERİ

  1. Dilekçe
  2. 2 Adet resim
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  4. DekontHaber Okunma Sayısı: 4498