SPORTİF SALSA DANSLARI 1. ETAP YARIŞMALARI HAKKINDA

SPORTİF SALSA DANSLARI 1. ETAP YARIŞMALARI HAKKINDA

Federasyonumuzun 2022-2023 yılı faaliyet sezonunda yer alan Sportif Salsa Dansları Yarışmaları 10-11 Aralık 2022 tarihlerinde Fatih Haktan Coşkun Gençlik ve Spor Kulübü organizatörlüğünde Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi Antalya’da yapılacaktır.

*Kulüplerarası 1. Etap (Tüm Yaş Kategorileri)

*Solo Kadın-Erkek Yarışmaları  (Tüm Yaş Kategorileri)

*Duo Yarışmaları (Tüm Yaş Kategorileri)

*Karayip Dansları Grup Yarışmaları (Tüm Yaş Kategorileri)

 

Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2022-2023 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2022-2023 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formunun doldurularak kulüpleri tarafından 29 Kasım 2022 Salı gününe kadar federasyonumuz bilgi@tdsf.gov.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

*A-B-C Klasmanlarında yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.

*Karayip Dansları –Grup Yarışmasına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-posta adresine göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

*Yarışma kayıtları 11 Kasım 2022 itibarıyla açılmış olup, 01 Aralık 2022 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır.

Yarışmalarına katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını 11 Kasım – 01 Aralık 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Sporcu Bilgi Formu İçin Tıklayınız…

Karayip Dansları-Grup Yarışması Katılım Formu İçin Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 1179