SPORTİF SALSA DANSLARI 2. ETAP YARIŞMA KAYITLARI

SPORTİF SALSA DANSLARI 2. ETAP YARIŞMA KAYITLARI

Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası Dans Ligi 2.Etap Yarışması ve Sportif Salsa Bireysel Parlama Yarışmaları ile S.S.D (Salsa) Show Grup Yarışması ve Sportif Salsa Show (çiftler) yarışması Fatih Haktan Coşkun Gençlik ve Spor Kulübü organizatörlüğünde 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde Nazım Hikmet Kongre Merkezi /ANTALYA adresinde yapılacaktır.

19 Ocak 2019 Cumartesi günü tüm yaş kategorilerinin (Minik-Yıldız-Genç-Yetişkin-Büyükler) klasman yarışmaları,

20 Ocak 2019 Pazar günü ise tüm yaş kategorilerinin ((Minik-Yıldız-Genç-Yetişkin-Büyükler) Bireysel Parlama Yarışmaları ve Sportif Salsa Show (çiftler) Yarışmaları ile S.S.D (Salsa) Show Grup Yarışmaları yapılacaktır.

A-C-D Klasmanlarında yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.

Yarışmaya katılacak olan Kulüp ve sporcuların, Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize ve Transfer işlemleri için gerekli evrakları 08 Ocak 2019 Salı gününe kadar federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaları katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

S.S.D (SALSA) SHOW GRUP Yarışmalarına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-mail adresine ya da 0312 418 92 87 numaralı faks numarasına göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (14.12.2018) açılmış olup 10 Ocak 2019 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

S.S.D (SALSA) SHOW GRUP Yarışmaları Formu için TIKLAYINIZ !...Haber Okunma Sayısı: 2294