SPORTİF SALSA DANSLARI 3. ETAP YARIŞMASI SPORCU KAYITLARI HK.

SPORTİF SALSA DANSLARI 3. ETAP YARIŞMASI SPORCU KAYITLARI HK.

2021-2022 sezonu faaliyet programımızda yer alan Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 3. Etap Yarışması, Sportif Salsa Dansları Solo (Kadın - Erkek) & Duo Yarışması ve Karayip Dansları - Latino Show (Couple - Grup), Salsa Battle (Demo) Yarışmaları Adana Dans Atölyesi ve Spor Kulübü organizatörlüğünde 05-06 Mart 2022 tarihlerinde Aski Spor Salonu Adana’da yapılacaktır.

 Söz konusu Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2021-2022 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2021-2022 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formu ile birlikte partner ve klasman dilekçeleri kulüpleri tarafından 22 Şubat 2022 Salı gününe kadar federasyonumuza mail, fax, posta vb. ile göndermeleri gerekmektedir.

A-B-C-D Klasmanlarında yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.

Karayip Dansları – Latino Show Grup Yarışmasına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-mail adresine ya da 0312 418 92 87 numaralı faks numarasına göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.

Yarışmaya katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (26 Ocak 2022) açılmış olup, 24 Şubat 2022 Perşembe günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir.

İlgililere duyurulur.

 

Sporcu Bilgi Formu Dilekçesi için Tıklayınız…

Karayip Dansları - Latino Show Yarışması Katılım Formu için Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 1326