SPORTİF SALSA DANSLARI İZMİR ETABI SPORCU LİSTELERİ HAKKINDA!

SPORTİF SALSA DANSLARI İZMİR ETABI SPORCU LİSTELERİ HAKKINDA!

22-23 Ocak 2022 tarihlerinde Akif Okudan Dans ve Gençlik Spor Kulübü organizatörlüğünde Celal Atik Spor Salonunda yapılacak olan Sportif Salsa Dansları 2. Etap Yarışmalarına internet üzerinden ön kayıt yapan sporcuların listesi aşağıdadır. Yarışma programı daha sonra duyurulacaktır.

Yarışma Kayıt Ücretleri:

Cumartesi günü yarışma programında yer alan kategorilerde yarışacak her bir sporcu için toplamda 75 TL kayıt ücreti alınacaktır. (Tüm Klasman Yaş Kategorileri (A, B, C, D), Tüm Duo Yaş Kategorileri, Karayip Dansları-Latino şov-Karayip Şov Minikler 1 ve 2, Çocuklar, Yıldızlar, Yıldız Gençler Couple ve Grup

Pazar günü yarışma programında yer alan kategorilerde yarışacak her bir sporcu için toplamda 75 TL kayıt ücreti alınacaktır. (Tüm A-B Klasman Solo MİNİK 1, MİNİK 2, Çocuklar, Yıldızlar, Yıldız Gençler, Yetişkinler, Büyükler, Karayip Dansları-Latino Şov-Karayip Şov Yetişkinler, Büyükler, Couple ve Grup Kategorileri,Battle Demo Yarışmaları

Kayıtlar Hakkında:

*Cumartesi günü Yarışmaya katılacak tüm sporcuların kesin kayıtları 21 Ocak 2022 Cuma günü Akif Okudan Dans Gençlik ve Spor Kulübünde 14:00-17:00 saatleri arasında Antrenör ya da kulüp temsilcisi tarafından alınacaktır.

Cumartesi günü yarışmaya katılacak olup, ancak 21 Ocak 2022 Cuma günü kayıt yapmayan (mazeretli) sporcular için Cumartesi günü 08:00-08:30 saatleri arasında kayıt açılacaktır.

* Pazar günü yarışacak tüm sporcuların kayıtları ise 22 Ocak 2022 Cumartesi günü Celal Atik Spor Salonunda 12:00-15:00 saatleri arasında Antrenör ya da kulüp temsilcisi tarafından alınacaktır.

Müzikler:

Yarışma müziklerinin kulüp ismi ile beraber sırt numaraları belirtilerek 21 Ocak Cuma günü saat 18:00’e kadar tdsfmuzikkurulu@gmail.com gönderilmesi gerekmektedir.

İlgililere duyurulur.

Sporcu Listeleri:

Kulüplerarası Etap Yarışması Sporcu Listesi İçin Tıklayınız…

 Karayip Danslar Couple - Grup Sporcu Listesi İçin Tıklayınız…

 Solo Kadın Sporcu Listesi İçin Tıklayınız…

 Solo Erkek Sporcu Listesi İçin Tıklayınız…

 Duo Sporcu Listesi İçin Tıklayınız…Haber Okunma Sayısı: 1444