SPORTİF SALSA DANSLARI K.ARASI 1. ETAP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILDI!

SPORTİF SALSA DANSLARI K.ARASI 1. ETAP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILDI!

2021 Yılı faaliyet programımızda yer alan Sportif Salsa Dansları Kulüplerarası 1. Etap Yarışması ve Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası 28-29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Marmaris/Muğla’da yapılacaktır.

Söz konusu Yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2020-2021 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formu ile birlikte partnerlik ve klasman dilekçeleri kulüpleri tarafından 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar federasyonumuza mail, fax, posta vb. ile göndermeleri gerekmektedir.

A-B-C-D Klasmanlarında yarışacak sporcuların sırt numaralarını oluşturmak için ON1 ve ON2 Yarışma kayıtları ayrı olarak açılmıştır. Açılan bu kayıtlar ayrı bir yarışma niteliği taşımamaktadır, sporcu hangi yarışma stilinde yarışacaksa sadece o yarışma kaydını yapmakla yükümlüdür.


KARAYİP-LATİNO ŞOV, KARAYİP ŞOV GRUP Yarışmalarına katılacak sporcular ise aşağıdaki katılım formlarını bilgi@tdsf.gov.tr e-mail adresine ya da 0312 418 92 87 numaralı faks numarasına göndererek ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler

Yarışmaya katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları 03 Mart 2021 tarihi itibariyle açılmış olup, 18 Mayıs 2021 Salı günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

 

SPORCU BİLGİ FORMU DİLEKÇESİ için Tıklayınız…

KARAYİP-LATİNO ŞOV,KARAYİP ŞOV GRUP FORMU için Tıklayınız…

 Haber Okunma Sayısı: 1305