SPORTİF SALSA DANSLARI K.ARASI DANS LİGİ 2. ETAP YARIŞMASI PROGRAMI

SPORTİF SALSA DANSLARI K.ARASI DANS LİGİ 2. ETAP YARIŞMASI PROGRAMI

SPORCULARIMIZIN YARIŞMAYA KAYIT PROGRAMI HAKKINDA

Sporcularımızın kayıt işlemleri yarışmaların programlarına göre bağlantılı olarak yapılacağından aşağıdaki kayıt programı saatlerine uyulması önemle duyurulur.

Yarışma günü Sporcuların Yarışma kayıtları bireysel olarak alınmayacaktır. Bu nedenle kulüp antrenörleri veya yetkilisinin sporcularının yarışma kayıtlarını toplu olarak yaptırmaları gerekmektedir.

Antrenör veya yetkilinin kayıt işlemlerine gelmeden önce tüm sporcuların klasman listesi ve lisansları ile birlikte kayıt masasında hazır bulunmaları rica olunur.

08.00 -Minikler 1 ve 2 Parlama solo yarışması Kayıtları

09.00  -Yıldızlar 1 ve 2 , Büyükler Parlama solo yarışması Kayıtları

10.00 -Gençler Parlama solo yarışması Kayıtları

10.30 -Yetişkinler Parlama solo yarışması Kayıtları

11.00- Minikler 1 ve 2 Salsa Kulüplerarası Dans Ligi Yarışması Kayıtları

11.30- Yıldızlar 1 ve 2 Salsa Kulüplerarası Dans Ligi Yarışması Kayıtları

12.00 -Ara ve Seremoniye hazırlık

15.00 – Büyükler, Gençler, Yetişkinler ve Salsa Kulüplerarası dans ligi Yarışması Kayıtları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      YARIŞMA AKIŞ PROGRAMI

09.00 -Hakem Toplantısı

09:30 -Minikler 1 ve 2 Parlama solo Yarışması

 Yıldızlar 1 ve 2 Parlama solo Yarışma

Büyükler Parlama solo yarışması

Gençler Parlama solo Yarışması (final hariç )

Yetişkinler  Parlama solo yarışması (final hariç)

 

14:00- Seremoni ve Ödül töreni

Minikler1 Minikler2 Yıldızlar1 Yıldızlar2 ve Büyükler Parlama Yarışması Ödül töreni

15:00 -Minikler 1 ve 2 Salsa Kulüpler arası dans ligi Klasman Yarışmaları

Yıldızlar 1 ve 2 ve Büyükler Salsa Kulüplerarası Dans Ligi Klasman Yarışmaları

Ödül Töreni

Gençler Salsa Kulüplerarası Dans Ligi Klasman  Yarışmaları ( Final hariç)

Yetişkinler Salsa kulüplerarası Dans Ligi Klasman  Yarışmaları (Final hariç)

Minikler1 Minikler2 Yıldızlar1 Yıldızlar2 ve Büyükler

20:30 Gala Gecesi

Gençler ve Yetişkinler Parlama Solo yarışması finalleri

Gençler ve Yetişkinler Salsa kulüpler arası dans ligi klasman finalleri (A-B)

Arjantin Tango Show

Ödül Töreni

21:30 Gala Gecesi Devamı

22:30 Taha Batu Coşar- Oleksandra Shanko Latin Show



Haber Okunma Sayısı: 1363