S.S.D (SALSA) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILMIŞTIR.

S.S.D (SALSA) TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYITLARI AÇILMIŞTIR.

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Sportif Salsa Dansları Türkiye Şampiyonası 01 Nisan 2017 Cumartesi günü Hilton Hotel Convention/ İstanbul adresinde yapılacaktır. 2016-2017 faaliyet sezonu için Kulüp Tescil, Vize ve Sporcu Tescil, Vize işlemlerini yaptırmayan Kulüpler ve Kulüp/Ferdi sporcuların 22 Mart 2017 tarihine kadar belgelerini federasyonumuza göndermeleri gerekmektedir

Söz konusu yarışmanın ön kayıtları açılmış olup, şampiyonaya katılacak sporcular kayıtlarını web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte Sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.
Bireysel (Solo) Erkek, Bireysel (Solo) Kadın ve Grup Salsa Türkiye Şampiyonasına katılacak sporcular ise kayıtlarını aşağıda yer alan formu doldurarak federasyonumuzun 0312 418 92 87 numaralı faksına yada bilgi@tdsf.gov.tr adresine mail atarak ön kayıt işlemlerini yaptırabilirler.
Yarışma kayıtları bugün itibari ile (06Mart 2017 Pazartesi) açılmış olup, 24 Mart 2017 Cuma günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları önemle rica olunur. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Grup Katılım Formu

Bireysel Katılım Formu

Yarışma TalimatıHaber Okunma Sayısı: 808