TDSF ÇEŞME KUPASI: DANS SPORU (LT&ST) 2. ETAP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

TDSF ÇEŞME KUPASI: DANS SPORU (LT&ST) 2. ETAP VE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

29-30 Ocak 2022 tarihlerinde İzmir/Çeşme’de yapılacak olan Dans Sporu (LT&ST) Kulüplerarası Sıralama Yarışması 2. Etabı, Dans Sporu (LT&ST) Ulusal Sıralama Yarışması, Dans Sporu (LT&ST) Solo Yarışması ve Dans Sporu (LT&ST) Minikler 1-2 Türkiye Şampiyonası’nın sporcu ön kayıtları açılmıştır.

Söz konusu yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın 2021-2022 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

2021-2022 sezonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu yarışmaların ön kayıtlarını yapabilmeleri için aşağıda bulunan Sporcu bilgi formu ile birlikte partner, klasman ve solo katılım  dilekçeleri kulüpleri tarafından 17 Ocak 2022 Pazartesi gününe kadar federasyonumuza e-mail, faks, posta vb. ile göndermeleri gerekmektedir.

Yarışmaya katılacak sporcular web sayfamızda yer alan sporcu bilgilerine giriş kısmından T.C Kimlik numaraları ile birlikte sicil numaralarını girerek ön kayıtlarını yaptırabilirler.

Yarışma kayıtları bugün itibari ile (14 Aralık 2021) açılmış olup, 19 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 24:00’de kapanacaktır. Kulüplerimizin ve sporcularımızın yarışma kayıtlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır.

Sporcu Bilgi Formu İçin Tıklayınız…

Konaklama Bilgisi için Tıklayınız…

Not: Tavsiye Edilen Otel Bilgisidir. Herhangi bir konaklama zorunluluğu bulunmamaktadır.Haber Okunma Sayısı: 1501